O mne

Volám sa Lenka Žilková. Svojmu koníčku a zároveň práci sa venujem takmer 12 rokov. Od detstva bolo mojím snom líčiť, starať sa o pleť a vlasy žien a tým ich robiť šťastnejšími  a spokojnejšími. V roku 2011 som absolvovala vzdelávanie v oblasti vizážistiky, koloristiky a vlasového stylingu, ale po skončení som líčila a česala  známe a kamarátky len v rámci hobby. Že otvorím vlastný salón krásy som sa rozhodla až po pár rokoch, pretože ženy, ktoré som líčila a česala na rôzne príležitosti sa na mňa obracali opakovane a veľa z nich sa ma pýtalo, prečo si neotvorím salón, čo ma veľmi tešilo a zároveň to bola pre mňa najväčšia motivácia, aby som si splnila svoj  sen.

Absolvovala som dlhé a náročné vzdelávanie v oblasti vizáže, vlasového stylingu, kozmetiky a vo všetkom s tým súvisiacim. Vzdelávanie som ukončila úspešnými skúškami a mohla som sa pustiť do plnenia sna. Našla som priestor s krásnym výhľadom, na tichom mieste, kde si ženy naozaj oddýchnu v krásnom, čistom prostredí a vždy odchádzajú zrelaxované, spokojné a rady sa vracajú. To je pre mňa najväčšia motivácia a radosť. Neustále svoje služby rozširujem a vzdelávam sa v oblasti kozmetiky, aby ste u mňa našli vždy služby na vysokej úrovni.

Spokojné a šťastné klientky, ktoré dostanú v našom salóne starostlivosť na vysokej úrovni. Svedčia o tom, aj stovky Vašich úžasných recenzií, za ktoré Vám obidve veľmi pekne ďakujeme.

Lenka Žilková

Vytvoril: MAFRI, s.r.o.